Strona główna
Książki
Tutaj jesteś

Najpopularniejsze i najbardziej polecane ebooki

1 sierpnia 2022 tanie ebooki

W obecnych czasach wiele osób coraz chętniej korzysta z ebooków oraz wybiera je zamiast książek tradycyjnych. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat takiego rozwiązania oraz zapoznać się z listą polecanych pozycji.

Nie ufaj mu

Wśród polecanych w obecnych czasach ebooków można wskazać między innymi taki tytuł jak „Nie ufaj mu”. Jest to książka stworzona przez popularnego Remigiusza Mroza i stanowi kontynuację jego poprzedniego thrillera, czyli „Wybaczam ci”. Od ostatnich wydarzeń minął rok i wiele się od tamtego czasu zmieniło. Jednak na drodze głównej bohaterki wciąż mogą pojawiać się pewne pułapki. Warto zapoznać się z tą pozycją literacką, ponieważ jest niezwykle wciągająca.

Co ci się przydarzyło?

Aktualnie na liście bestsellerowych ebooków można znaleźć także taki tytuł jak „Co ci się przydarzyło?”. Jego autorką jest popularna za granicą Oprah Winfrey. Na łamach książki autorka dzieli się swoimi przeżyciami oraz historiami, a także próbuje zrozumieć siebie. Przepracowywanie swoich przeżyć łączone jest przez autorkę z naukowymi wywodami, a całość brzmi bardzo ciekawie, dlatego warto się z nią zapoznać.

Czerwona ziemia

Ciekawe i tanie ebooki w obecnych czasach można znaleźć w sprzedaży w bardzo szerokiej ofercie. Wśród polecanych produktów można wskazać między innymi taki tytuł jak „Czerwona ziemia”. Książka została napisana przez Marcina Mellera, który dzieli się w niej z czytelnikami stworzoną przez siebie historią. Wydany thriller zdecydowanie trzyma w napięciu i buduje pewną otoczkę grozy wokół siebie. Jest to pozycja, z którą powinni się zapoznać wszyscy fani literatury tego typu, a na pewno się nie zawiodą.

Fakty muszą zatańczyć

Kolejnym polecanym w obecnych czasach ebookiem jest pozycja o tytule „Fakty muszą zatańczyć”. Została ona stworzona przez Mariusza Szczygła i można w niej znaleźć eseje. Ta książka będzie doskonałym wyborem dla czytelników, którzy uwielbiają czytać eseje oraz reportaże, dlatego w tym przypadku warto po nią sięgnąć. Oprócz tego książka może stanowić doskonały punkt odniesienia dla wszystkich osób, które także pragną pisać oraz czerpać z tego przyjemność.

Empuzjon

„Empuzjon” to pozycja stworzona przez znaną Olgę Tokarczuk, która także jest polecana w formie ebooka. Jest to pierwsza powieść autorki po otrzymaniu Nagrody Nobla za swoją działalność twórczą. W książce można skonfrontować się z prawdą o świecie, a także zapoznawać się z ciekawymi przemyśleniami autorki. Jest to pozycja godna przeczytania, dlatego warto zdecydować się na jej wybór podczas poszukiwania ciekawego ebooka do przeczytania.

Brakujący element

Polecane ebooki to także taki tytuł jak „Brakujący element”. Książka ta została stworzona przez popularnego pisarza Harlana Cobena. Wszystkie historie napisane przez tego autora są wyjątkowe, a więc warto zapoznać się z kolejną ciekawie napisaną pozycją. Literatura tego rodzaju bardzo dobrze sprawdzi się wśród wszystkich osób uwielbiających czytać, a w szczególności wśród fanów autora. Na pewno ta pozycja będzie bardzo dobrym wyborem na wieczór.

ASCEPTYCZNY

Jak zaoszczędzić na zakupie książek

Redakcja szukamrecenzji.pl

Od lat doradzamy w kwestiach związanych z rozwojem osobistym. Dzielimy się naszą wiedzą z tego zakresu, a także pomysłami na ciekawe spędzanie czasu. Jesteśmy miłośnikami kultury więc polecamy też książki i filmy, które warto zobaczyć.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Co kupić dziecku na prezent

Co kupić dziecku na prezent?

29 października 2023

Jak zaoszczędzić na zakupie książek
filmy wizerunkowe

Jesteś zainteresowany reklamą?